Sonsuz Oda


 
Bau Mezunlarına,
 
Sonsuz Oda eğitimlerinde BAU40 kodu ile tüm paketlerde geçerli indirim fırsatı.
 
01.01.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 

Sonsuz Oda Nedir?
 
Sonsuz Oda, konusunda uzman 40’tan fazla eğitmenin, Müzik, Sinema/TV, Spor alanlarında ders içeriklerinin yer aldığı bir online eğitim platformudur.
 
Kullanıcılarına yer ve zaman kısıtlaması olmadan kendilerini geliştirme ve gerçek tecrübelerden faydalanma fırsatı sunar.
 
Her eğitim, abonelere değer sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Müzik, Sinema/TV, Spor gibi pek çok farklı eğitimleri barındıran bu platformdan; hayallerini ertelemek istemeyenler, kariyer yolculuğunda yol almış profesyoneller, yeni ve farklı şeyler öğrenmekten mutluluk duyanlar ya da kariyer hayatına yeni başlayan öğrenciler faydalanabilir.
 
Sonsuz Oda Eğitmenleri Kimler?
 
Aralarında Demet Akbağ, Harun Tekin, Cüneyt Çakır, Çağan Irmak, İskender Paydaş, Gani Müjde, gibi kendi alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli isimlerin yer aldığı 43 eğitmeni yakından tanımak ve ders örneklerini izlemek için tıklayınız.
 
Sonsuz Oda Eğitimlerinin Ücreti Nedir?
 
3 ayrı abonelik seçeneği sunan Sonsuz Oda’da; tek ders, 5 ayrı eğitmenin yer aldığı eğitim paketi ya da tüm eğitimlerin bulunduğu, 1 yıl boyunca aktif olarak kullanılabilecek yıllık abonelik paketlerinden birini seçebilirsiniz. Eğitim fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve abonelik işlemleri için; tıklayınız.
 
Detaylı bilgi için; https://bau.network/business-hub/business/35