Mezun Öğrenci Kulübü

Bizler öğrencilerin kendilerini iş hayatına hazırlayabilmeleri için gerek akademik düzeyde gerek sosyal hayatlarında gelişimlerini desteklemek amacıyla öğrenci ve mezunlar arasındaki köprüyü kurmayı ve BAU kültürüne katkıda bulunmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüyüz.

 

Alanındaki uzman mezun kişilerle öğrencilerin birebir iletişime geçmesini sağlayıp bu bağlamda sektör buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinin öğrenimini tamamladıklarında iş dünyasında zorluklarla karşılaşmalarını önlemek amacıyla iş ve staj bulma konusunda öğrencilere destek olup firmalar, iş insanları ve yöneticilerle kulüp adına görüşmeler yaparak kişi veya kişilerin stajer olarak firmalara alınmasını destek sağlıyoruz. Bahçeşehir Üniversitesinden daha önceki senelerde mezun olmuş öğrencilerle irtibat kurarak onlardan her türlü konuda destek almaya çalışıyoruz..

 

Panel, sempozyum, konferans, kongre, seminer, söyleşi, imza günleri gibi etkinlikler düzenliyoruz ve öğrencilerin çeşitli alanlardaki çalışma ortamlarını görmeleri amacıyla teknik geziler gerçekleştiriyoruz..

 

Yaptığımız sosyal ve kültürel etkinliklerde öğrencilerin birbiriyle tanışmasını ve yeni öğrencilerin üst sınıflarla rahat bir şekilde irtibata geçmesi ve aynı zamanda kendi fakültelerinin mezunlarını tanımalarını amaçlıyoruz..

 

Siz değerli mezunlarımızın bizlere aktaracakları tecrübe, gösterecekleri yol ve vereceği katkı her zaman çok kıymetli!

Gelişimimiz için bizlere vermiş olduğunuz ve vereceğiniz destekler için çok teşekkür ederiz.

 

BAU Alumni Network Club