Mezundan Mezuna Destek

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 süreci hepimiz için zorlu bir deneyim..

Fakat bu zor süreçte BAU’lular yalız değil!

Üniversitemiz ve Mezunlarımızın destekleri ile “BAU Mezundan Mezuna Psikolojik Destek” Projesi tüm mezunlarımız için hayata geçiriliyor!

 

Proje kapsamında; BAU Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık & Rehberlik bölümlerinden mezun olan, fiilen alanında çalışan ve uzmanlıklarını/yetkinliklerini almış olan psikoterapistler, yurt içi ve yurt dışı farketmeksizin Covid-19 pandemisinden olumsuz etkilenen mezunlarımıza gönüllü olarak online psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti vereceklerdir.

 

Alanında uzman Psikolog/Psikoterapist mezunlarımızın danışmanlığında yürütülmekte olan bu hizmetten yararlanmak isteyen mezunlarımızın ayrıntılı bilgi ve başvuru için; baumezundanmezuna@gmail.com adresine mail atmaları geremektedir.

 

Önemli Notlar:

  • Ücretsiz online psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti 6 seanstır,
  • Projeye katılım kontenjanla sınırlı olduğundan, psikolojik destek alma sırası başvuru sırasına uygun olarak verilecektir,
  • Kontenjanlar doldurulduğunda bekleme sırası oluşturulacak ve bu süreç içerisinde danışan ne zaman terapi alabileceği hakkında bilgilendirilecektir,
  • Danışanların kişisel verileri “Danışan Gizlilik Etik Kuralları” çerçevesinde korunacaktır.

 

*Ocak ayında yurt dışında yaşayan mezunlarımıza yönelik planlanan projenin, Covid-19 pandemisi dolayısıyla tüm mezunlarımız için hayata geçirilmesine karar verilmiştir.