Amerikadaniste


 
Amerikadaniste.com ‘dan
Amerika’dan Alışverişlerinizde
%15 İndirim Fırsatı

 
Şimdi Amerika’dan alışveriş yapmak çok kolay! Amerikadaniste.com ile ayakkabıdan çantaya, mutfak aletlerinden akıllı robotlara, konsol oyunlarından spor malzemelerine Türkiye’de arayıp da bulamadığınız her şeyi Amerika’dan Türkiye’ye 3-5 iş günü içerisinde getirebilirsiniz.
 
Amerikadaniste’ye üye olarak Amerika’da edineceğiniz posta adresi sayesinde, Amerika’dan binlerce farklı markadan alışveriş yaparak, Amerika’daki adresinize yönlendirebilirsiniz. Siparişleriniz Amerika’daki adresinize ulaştıktan 3-5 gün içerisinde de Türkiye’deki adresinize yönlendirebilirsiniz.
 
BAU15 kodunu ödeme sayfasında sepet ekranında kullanarak, Amerika’dan Türkiye’ye taşıma ücretlerinde ekstra %15 indirim kazanırsınız. Kampanyaya ulaşmak için; https://bit.ly/BAUMED
 
Kargo taşıma indirimine ek olarak, BAUWELCOME kodu ile mobil uygulaması üzerinden sepette anında 10$ indirim fırsatından faydanalabilirler. Bu kod 1ay boyunca geçerlidir ve her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilecektir. Kampanya linki: https://bit.ly/baumed-app
 
Sistem Nasıl Çalışır?
 
1. Amerikadaniste’ye üye olun ve Amerika’da size özel posta adresinizi edinin.
2. Amerikada’daki sitelerden alışveriş yaptığınızda, siparişlerinizi bu edindiğiniz adresinize gönderin.
3. Siparişleriniz Amerika’daki adresinize ulaştıktan sonra, web sitesi ya da uygulama üzerinden Türkiye’deki adresinize yönlendirin.
4. Gümrük ya da teslimat problemi yaşamadan 3-5 iş günü içerisinde ürünlerinizi evinizden teslim alın.
 
Amerika’dan En Çok Alışveriş Yapılan Siteler
 
Alışveriş için tercih edilen siteler: e-Bay, Alo Yoga, Amazon, Asos, Blooming Dales, Carbon38, Carter’s, Columbia, COS, Farfetch, Free People, GAP, Hermes, Janie and Jack, Kim Seybert, Lululemon, Macy’s, Michael Kors, Moda Operandi, Mr Porter, Net a Porter, My Therasa, Pottery Barn, Revolve, Saks of 5th, Shoes.com, Shopbop, Skis.com, The Outnet, Uniqlo, Valentino, Zimmermann, New Balance, Adidas, Nike, Victoria Secret, Ralph Lauren, Zappos, Forever21, Topshop.
 

Amerika’dan Başka Neler Satın Alabilirim?
 
Amerikadaniste.com ile kitaptan konsol oyunlarına, giyimden akıllı elektronik cihazlara kadar her türlü ürünü evinize getirtebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız alışverişinizi toplu halde gönderebilirsiniz.
 
Amerikadaniste.com aracılığıyla, kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler, nakit para, antika, eski para, döviz, çek, senet, mücevher ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ve Gümrük Müsteşarlığı`nın hızlı kargo taşımacılığıyla ilgili 19.04.2011 tarihinde yayınladığı genelgeyle yapılan kısıtlamalar neticesinde tütün ve tütün ürünleri, alkollü ürünler, gıda ürünleri, cep telefonları, dürbün, radar, dedektör, takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve kozmetik ürünleri, özel izne tabi olan drone tipi ürünler gönderilememektedir. Ayrıca uluslararası kargo kurallarına göre beş yüz gram ve üzerindeki kartuşlar, hoverboard ve lityum içeren tüm bataryaların hızlı kargo yoluyla gönderilmesi mümkün olmamaktadır. Batarya içerikli ürünlerinizin gönderimini USPS (normal posta servisi) aracılığıyla yapabilmekteyiz. Takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve ilaç kategorisine giren ürünler için Devlet Hastanesi ya da Aile Hekimliği’nden reçete yazdırmanız durumunda gönderimlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 0212 232 33 97 numaralı Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.
 
Amerika’dan Alışveriş Yapmak
 
Amerikadaniste.com ile Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş keyfini çıkarın. İşte Amerika’dan alışverişin avantajları;
 
1. Amerika’da size özelleştirilmiş bir kargo posta adresi sahibi olursunuz.
2. Türkiye’de bulamadığınız marka ve modellerin tamamına erişebilirsiniz.
3. Türkiye’ye gönderim yapmayan markalardan alışveriş yapabilirsiniz.
4. Amerika’daki farklı markalardan alışveriş yaparak, Amerika’daki adresinizde tek paket halinde konsolide ettirebilirsiniz. Böylelikle kargodan tasarruf edebilirsiniz.
5. Black Friday, Cyber Monday gibi indirim dönemlerindeki gerçek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
6. Hızlı kargo ile 3-5 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresinize siparişlerinizi teslim ettirebilirsiniz.
 
Sık Sorulan Sorular
 
Amerikadaniste ile merak ettiğiniz diğer tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz:
https://www.amerikadaniste.com/sikca-sorulan-sorular
 

Bizi Takip Edin
 
Sosyal medya kanalları ya da Amerikadaniste uygulaması üzerinden bizleri ve indirimleri yakından takip edebilirsiniz.
 

Kampanya Koşulları
 

Kodunuzu 12.08.2021 – 12.08.2022 tarihleri arasında Amerikadaniste ile kargo/taşıma servislerinde sepetlerindeki tutar üzerinden %15 indirim fırsatına sahip olurlar.
 
Amerikadaniste ile kolayca Amerika’daki posta adresinizi alıp, dilediğiniz web sitesinden alışverişinizi yaptıktan sonra Türkiye’deki adresinize gönderebilirsiniz.
 
Amerikadaniste ile gerçekleştirilen bu kampanya sadece sizlere özeldir.
 
İndirim kodunuzu Amerikadaniste ‘nin kargo yönlendirmedeki ödeme sayfasında kullanılır.
 
Kodunuz başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Her kullanıcı kampanyadan, kampanya süresince farklı alışverişlerinde kullanmaya devam edebilir.
 
Amerikadaniste web sitesi üzerinden veya Amerikadaniste mobil uygulamasını indirip üyelik oluşturduktan sonra Amerika’daki kişiselleştirilmiş posta adresine sahip olabileceksiniz.
 
Amerika’daki posta adresini edindikten sonra, Amerika’daki web sitelerinden gerçekleştirilecekleri alışverişleri bu adrese yönlendirip, ilk 30 günü ücretsiz, en fazla 75 güne Amerika’da Amerikadaniste lojistik merkezinde bekletebilir. İlk 30 gün içinde Türkiye’ye gönderilmeyen paketler için Amerikadaniste paketin içeriği ve ağırlığına göre ekstra bir bekletme ücreti talep edebilir. Bekletme süresi 75 günü aşan paketler, kullanıcıya bildirildikten sonra imha edilmektedir.
 
Amerikadaniste lojistik merkezine ulaşan paketler, eğer ki Amerikadaniste web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden aksi belirtilmemiş ise, açılacak ve kontrol edilecektir.
 
Gönderi siparişi oluşturduktan sonra 10 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresine avantajlı ve indirimli taşıma ücretleri ile yönlendirebilirler. Arzu ederse birden fazla alışveriş paketini konsolide ettirek kargolanmasını da sağlayabilirsiniz.
 
Olağanüstü durumlarda, hava taşımacılığı aksamaları (pandemi sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklar, doğal afet vb.) teslim süresinde gecikmeler yaşanabilir. Amerikadaniste bu durumları kullanıcılara bildirecektir.
 
Amerikadaniste servislerine sadece ilk ay üyelik ücretsiz olup, Amerikadaniste site genelindeki bu genel kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
Amerikadaniste.com aracılığıyla, kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler, nakit para, döviz, çek, senet, mücevher ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ve Gümrük Müsteşarlığı`nın hızlı kargo taşımacılığıyla ilgili 19.04.2011 tarihinde yayınladığı genelgeyle yapılan kısıtlamalar neticesinde tütün ve tütün ürünleri, alkollü ürünler, gıda ürünleri, cep telefonları, takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve kozmetik ürünleri gönderilememektedir. Ayrıca uluslararası kargo kurallarında 2010 yılının Aralık ayında yapılan değişiklikler nedeniyle 500 gramdan daha ağır olan yazıcı kartuşları ve tonerler de Amerikadaniste.com aracılığıyla gönderilemez.
 
Ek depolama, satın alma, taşıma, konsolidasyon ve paketleme hizmetlerinin tamamını ayrıcalıklı ek bir alışveriş deneyimi için sunabilir, yukarıda belirtilen %10 indirim fırsatı bu kapsam dışındadır.
 
Kampanya kapsamında kampanya kodlarını ödeme sayfasında kullanarak, taşıma hizmetlerinde %15 oranında indirimden faydalanabilirler. Üyelerin sipariş edeceği ürün / ürünlerden dolayı oluşabilecek gümrük ya da ÖTV gibi ek vergiler kampanyanın kapsamı dışındadır.
 
Yurtdışı alışverişlerinde kredi kartını kullanmak istemeyen kullanıcılar, talep etmeleri durumunda Amerikadaniste’nin “Benim için Al” servisini kullanabilirler. Bu servis kişiye özel alışveriş asistan servisi olup, kampanya indirim kapsamı dışındadır.